O nas

Wa-Wi Boutique założyliśmy z miłości do mody i zamiłowania do śledzenia najnowszych trendów street fashion i wprost z wybiegów. Działamy zarówno jako sklep internetowy i stacjonarny, który znajduje się w Gryfinie przy ul.Marii Konopnickiej 14a.

Zajmujemy się sprzedażą najmodniejszej odzieży damskiej. Podążamy za najnowszymi trendami w modzie, dlatego zawsze znajdziesz u nas najświeższe propozycje w danym sezonie. Dzięki temu możesz uzupełnić swoją garderobę, bądź od podstaw stworzyć stylizacje na codzień oraz każde ważne wydarzenie i uroczystość. 

W naszym butiku w Gryfinie zawsze możesz liczyć na fachową pomoc i miłą atmosferę. Dbamy o to, by każda nasza klientka wyszła zadowolona i by spełniły się jej modowe marzenia. Moda stanowi naszą pasję i chcemy dzielić się nią z każdym, kto przekroczy próg naszego butiku! Jeśli jednak nie po drodze Ci do naszego sklepu stacjonarnego, to zapraszamy do zakupów przez internet. Nasza oferta on-line ciągle się zmienia i uzupełniamy ją regularnie, chcąc by nasze klientki z całej Polski mogły cieszyć się szerokim asortymentem Wa-Wi Boutique.

W naszej pracy staramy się dbać o każdy szczegół i zawsze z chęcią słuchamy propozycji naszych klientek. Dlatego jeśli masz jakieś uwagi, pomysły, propozycje to zapraszamy Cię do kontaktu z nami drogą mailową: sklep@wa-wi.pl